tarihinde yayınlandı Yorum yapın

Markalarımız

Ürünlerimizi sergilemek, hayatımızdaki renkleri yaşanılmışlıkları anlatmak için oluşturduğumuz markalarımız. Hepsi bir hikayeye sahip ve hepsi birer ifade biçimidir. Gezip gördüğümüz diyarlara, iliklerimize kadar hissettiğimiz benlik duygularından esinlenen simgeler…

Epoksici.net yaklaşık yirmi yıldır toptan ve proje bazlı hizmet veren Epoksici.com ‘un perakende hizmet vermek üzere oluşturduğu ve aracısız hizmet verdiği e-satış platformunun adı ve markasıdır.
Her hakkı saklıdır. EPOKSİCİ San. ve Tic. Ltd. Şti.

“BEARPOX” EPOKSİCİ San. ve Tic. Ltd. Şti. ticari ürün markasıdır.
Zamanında şirket kurucu ortaklarımızdan birinin “Alman” diğerinin ise amiyane tabiri ile “Alamancı” aileden gelen biri olması ile “Ayı” figürünü logomuza eklemiştir. Türk ve İslam kültüründeki “Arslan” ne ise, “Ayı” figürünü de Avrupa kültüründe aynı şekilde ifade edebiliriz. Yani dayanaklı güçlü ve uzun ömürlü olmanın simgesidir. Hedef pazar başta Almanya, Avusturya ve Hollanda olmak çeşitli Avrupa ülkeleri ve Türkiye iken İran, Azerbaycan ve Arap ülkelerinde proje bazlı hizmetler vermektedir. BEARPOX Türkiye’de tanınmadan Balkan ve Avrupa coğrafyasında tercih edilen ürünler geliştirmiştir. Kısaca 2010 yılından buyana Alman üretim teknikleri ile hizmet veren Türk Malı ve Markasıdır.

Sayfamızın başında belirttiğimiz gibi gezip göre bildiğimiz güzellikleri, yaşanılmışlıkları anlatmak için sunduğumuz markalarımızdan biri “Hira”. Güzel dinimiz İslamiyet’in coğrafyasından önem taşıyan gelişmelerinden ve iz bırakan olaylarından kültürünü renklere taşımaya çalıştığımız bir çaba simgesidir. Kısaca İslam kültürüne has renkler ve setler Hira adıyla aslan figürü ile motiflediğimiz markamız altında toplamaya çalıştık.

“Thalassophile (Talasofil)” Deniz sevgisi-aşkı demektir. Adında da anlaşılacağı gibi özellikle deniz efektli işlerinizde kullana bileceğiniz ürünlerin bir başlık altında toplandığı “Thalassophile” markasıdır. Peki markamız nasıl ortaya çıktı dersek;
Epoksici.net olarak ürünlerimizi ortaya çıkarırken, bazen bizim öngörülerimizle bazen de sizden gelen istekler yönünde yol alırız. Ürünlerimizde önce kullanıcı ve çevre sağlığını düşünür, AR-GE ‘de ki çalışmalarımız ile ilgili son aşamaları işinin ehli olan usta ellerde test ederiz. Onayını aldığımız ürünleri, diğer kullanıcılar için en ekonomik çerçevede sunuma ve dağıtıma hazırlarız. Bu çabalarımıza destek veren her dostumuza maddi veya manevi jest ve ortaklıklar yaparak taçlandırırız. İşte “Thalassophile” serisi de bu ürünlerden biridir. Özellikle bu ürün grubunda AR-GE sürecinde ürün kalitemizi yükseltmemize yardımcı olan değerli usta sanatkar ellerden “Makbel” ‘e teşekkür ederiz. Kendisi ilgili ürün serimizin jest olarak kabul ettikleri isim annesidir. (Ayrıntılar için tıklayınız)

52 zirvesi olan efsanevi dağın Ege ile oluşturduğu tablonun renklerinden esinlendik.
Yunan efsanelerinin doğaya nakşedilmiş opak renklerini BEARPOX “Olympos” serisi markasında topladık. Yine sanat akademisi yıllarında renkler ve Yunan mitolojisi ile tez çalışması yapan “Makbel“, renk isimlerimizde “…olabilir mi?” demesi bizim için yeterli olmuştur. Teşekkürler

Mitoloji denilince akla ne geliyor biliyoruz. Peki ya Türk’ler de mitoloji yok mu? Olur mu demeyin, var tabii… Hem de rengarenk ve gerçekten efsanevi. ÖTÜGEN Serisi; Hun, Selçuklu, Osmanlı tarihi ve Türk mitolojisinden esinlenerek oluşturulmuş renklerimizi ve ürünlerimizi bir başlık altında toplayan markamızdır.

BEARPOX MARİN gemicilik, yatçılık ve denizcilik sektörüne yönelik ürün gruplarımızı kapsayan markamızdır.

Tüm hakları saklıdır. Epoksici San. ve Tic. Ltd. Şti. 2020