tarihinde yayınlandı

Ödeme Yöntemleri

A- ÖDEME YÖNTEMLERİ

1. Kredi Kartı

Bu seçeneği seçmeniz durumunda ödemenizi ödeme sisteminin ismi PayTR ve DenizPOS üzerinden her türlü kredi kartı veya banka kartı ile yapabilirsiniz. Siparişiniz hemen hazırlanarak ilk kargo teslimatına eklenir.

PayTR GÜVENLİ SANAL POS

PayTR güvenlik konusunda gelişmiş Sanal POS hizmeti ve alanında 10 yılı aşkın tecrübeye sahip personeli ile hem mağazaların (web sitelerinin) hem de mağaza müşterilerinin ödeme güvenliğini sağlamaktadır. Böylece PayTR Sanal POS kullanan müşterileri ve mağaza sahipleri yalnızca keyifli alışverişlerine ve kendi işlerine odaklanırken sahteciliğe karşı hep güvende olurlar.

2. Banka Havalesi / EFT

Bu seçeneği seçmeniz durumunda, önce siparişinizin tutarını banka hesaplarımızdan birine yatırmanız gerekiyor. Tutarı yatırdıktan sonra, siparişinizin hızlı bir şekilde hazırlanabilmesi için bizi WhatsAPP ile, telefonla veya mail göndererek bilgilendiriniz. Bu işlemi tüm Banka şubelerinden veya Bankaların bankamatiklerinden yapabilirsiniz. Tutar hesabımıza geçtikten sonra siparişiniz onaylanır ve kargoya verilir.

3. Kapıda Ödeme

Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için kredi kartı ve banka havalesi kullanmak istemeyen müşterilerimize kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme kolaylığı sunulmaktadır. Bu tip siparişlerinizde tarafımızdan aranarak veya tarafımıza ulaşmanızı belirterek, cari bilgileriniz istenebilir. Sipariş muhteviyatı ve tutarına göre bu durum değişkenlik göstermektedir. Kapıda ödeme yöntemi ile verilen siparişlerde çok sayıda paketin teslim alınmadığı için geri gelmesi nedeniyle ciddi şekilde ekonomik zararımız olmuştur. Anlaşmalı olduğumuz kargolar iade gelen paketlerden de ücret almaktadır. Geri gelen her pakete 2 sefer kargo ücreti ödemek zorundayız. Kısaca kapıda ödeme seçeneğimizi kullanmak isteyen müşterilerimizin 18 yaşından büyük olduğunu veya velisinin razı olduğunu belirten bir anlaşma veya garantör bir kapora, whatsapp, e posta, kimlik ve iletişim bilgileri istenebilir. Kapıda ödeme için ilgili kargo firması bir bedel belli eder ve bunu tahsilat ekleyebilir.